• Nowy zasilacz
  Nowy zasilacz
  Prezentujemy  produkt naszej firmy: zasilacz specjalizowany ZGM 03/01 do zasilania generatora z magnetronem o mocy 3kW
  Więcej
 • Przekaźnik górniczy
  Przekaźnik górniczy
  Zapraszamy do zapoznania się z naszym  urządzeniem: Izotopowy Sygnalizator Poziomu w wykonaniu dla górnictwa
  Więcej
 • Sygnalizacja pożarowa
  Sygnalizacja pożarowa
  Wykonujemy profesjonalne systemy wykrywania pożaru
  Więcej

Zrealizowane projekty

Obiekty na których wykonywaliśmy instalację lub / i  prowadzimy serwis:

Czytaj więcej: Zrealizowane projekty

Systemy oddymiania

Realizujemy usługi projektowania, wykonania i serwisu instalacji systemów oddymiania i przewietrzania, a także sterowania drzwi i bram przeciwpożarowych. Na wykonane instalacje udzielamy 36 miesięcy gwarancji. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny realizujemy w cyklach stałych wg harmonogramów 1, 3, 6 miesięcy zależnie od stopnia zagrożenia obiektu. Zgłoszenia awarii i uszkodzeń przyjmowane są przez całą dobę - czas reakcji serwisu do 8 godzin od zgłoszenia. 

Czytaj więcej: Systemy oddymiania

System telewizji przemysłowej (CCTV)

 

Wykonujemy i serwisujemy systemy telewizji przmysłowej (monitoring) Na wykonane instalacje udzielamy 36 miesięcy gwarancji. Zgłoszenia awarii i uszkodzeń przyjmowane są przez całą dobę - czas reakcji serwisu do 8 godzin od zgłoszenia. Zapewniamy także bieżące, telefoniczne wsparcie ze strony serwisu technicznego.

 

 

 

System Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN)

Projektujemy, instalujemy i przeprowadzamy serwis systemów sygnalizacji włamania i napadu, kontroli dostępu, a także systemów przywoławczych dla szpitali i domów opieki.
Na wykonane instalacje udzielamy 36 miesięcy gwarancji. Serwis realizujemy w dowolnie ustalonych z administratorem obiketu cyklach. Zgłoszenia awarii i uszkodzeń przyjmowane są przez całą dobę.
Zapewniamy także telefoniczne wsparcie ze strony serwisu technicznego.

Czytaj więcej: System Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN)

System Alarmu Pożaru (SAP)

Realizujemy usługi projektowania, wykonania i serwisu instalacji alarmu pożaru . Na wykonane instalacje udzielamy 36 miesięcy gwarancji. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny realizujemy w cyklach stałych wg harmonogramów 1, 3, 6 miesięcy zależnie od stopnia zagrożenia obiektu. Zgłoszenia awarii i uszkodzeń przyjmowane są przez całą dobę - czas reakcji serwisu do 8 godzin od zgłoszenia. Zapewniamy telefoniczne wsparcie techniczne poza godzinami pracy firmy. Aktualnie na terenie Dolnego Śląska czynnych jest ponad 300 wykonanych przez nas instalacji. Z ponad 100 klientami mamy zawarte stałe umowy serwisowe.

Czytaj więcej: System Alarmu Pożaru (SAP)